• sale25 1 - Ангари під автобізнес

Будівництво парканів в Києві від компанії "АЛЬФА-ЗАБОР"

Купити паркан в Києві виникає необхідність у тих, хто володіє приватною власністю на землю. Всім знайоме занепокоєння за майно, залишене без певного захисту. Не менш дискомфортно відчувати на собі погляди перехожих і цікавих.

Тому, актуальне питання «Де купити паркан для дачі або міста з установкою?», Доводиться вирішувати всім власникам ділянок.

Наша компанія будує паркани, огорожі, підпірні стінки, арки і накриття більше 10 років.

У штаті зібрані професіонали і майстри: проектувальники, дизайнери, різнопрофільні фахівці з будівництва парканів в Києві. Всі вони спрямовані на вузьку спеціалізацію заборостроении, в якій основними факторами є:

  • Особливості грунту і рельєфу
  • Доцільність конструкції на певній ділянці
  • Ефектний і гармонійний дизайн
  • Якісні матеріали за адекватну ціну
  • Надійні технології виготовлення парканів
Заборы в Киеве Заборы в Киеве Заборы в Киеве

Як ми працюємо

1. Консультуємо

Менеджери на місцях, допоможуть Вам у виборі бажаного матеріалу для споруди і зведення, зборів і загороджень. А так же, за Вашим бажанням, вони можуть відвідати Вас в зручній Вам обстановці, в зручний для Вас час.

2. Проектуємо

Професійні дизайнери, готові спроектувати паркан або огорожу з урахуванням будь-яких конструктивних особливостей, які Ви побажаєте ввести в Ваш архітектурний ансамбль. Зобразивши на паркані, унікальний візерунок, малюнок або мозаїку.

3. Будуємо

Кваліфіковані будівельники, в стислі терміни виконають необхідні приготування, а так само будівельні і монтажні роботи, зі спорудження Вашого огорожі. Забезпечивши його надійність і довговічність.

Купити хороший паркан недорого - це Ваша вигода і наша перевага в сфері заборостроении

Ціна - фактор, який для більшості має першорядне значення. Проте, в будівництві не можна спиратися лише на найдешевші технології і матеріали. Це загрожує марним вкладенням коштів і зусиль, і веде до додаткових витрат на капітальні ремонти. Ми запропонуємо найкращі варіанти, які будуть універсальні для вашої ділянки і умов.

Так, з недорогих матеріалів можна виділити традиційне дерево і сучасні металеві вироби. Наша компанія набуває якісну, добре висушену деревину у відповідальних постачальників. Існує думка, що дошка довго не служить. Наші дерев'яні паркани зносостійкі. Грає роль грамотна обробка кожного дерев'яного елемента. Якщо ви зупините вибір на металевих будматеріалах, то тут широкий вибір між: звареними і натяжними сітками, квітами і фактурами профільованого листа, різновидами блок-хауса і паркану. У Києві купити паркан за невисоку ціну - легко здійсненне завдання, за умови співпраці з професіоналами.

Наша продукція:

Де купити гарний елітний паркан в Києві?

Огорожа - візитна картка приватного особняка. Тому для багатьох актуальне вибір естетично бездоганного і міцного споруди. На галасливих вулицях міста і області, також, виникає необхідність облаштувати надійне і престижне оформлення ділянки з шумоізоляцією.

Компанія «Альфа-Забір» спеціалізується на будівництві фундаментальних зборів з натурального і штучного каменю з роботою різного ступеня складності. Це може бути паркани з габіонів, плитняка, будівельного буту, колотих блоків і іншого. Окрема сфера - огорожі з цегли. Клінкерна, декоративний, рядовий зі штукатуркою, або мозаїка з різних квітів, - все це досить ефектне оформлення, яке демонструє статусу власника.

Наші переваги:
Власне виробництво

У нас в складі є кілька виробничих баз, які розташовуються по Києву і області. Це дозволяє зменшити час на доставку і різні витрати. Гарантії якості. Наша фірма готова надати вам гарантії.

Швидкість монтажу

Багатий професійний досвід наших майстрів, які використовують німецьке обладнання та сучасні технології, дозволяють робити забір з профнастилу в кілька разів швидше, ніж інші фірми.

Доступна вартість

Власне виробництво і будівництво спеціальних огорож дозволяє зменшити кінцеву вартість.

Індивідуальний підхід

Ми можемо надати повний спектр послуг: від надання важливої інформації до монтажу огорож. Наші фахівці завжди готові до роботи. У вас також є можливість для замовлення, не виходячи з дому.