Ангари авіаційні

Сьогодні ангари широко застосовуються в різних сферах діяльності. Побудувати швидке спорудження коштує набагато дешевше і займає набагато менше часу, ніж капітальна будівля. Тому будівництво ангарів знайшло широке застосування, і користується заслуженим попитом у представників бізнесу. У швидкомонтованих каркасних будівель можна розмістити необхідні виробничі потужності, встановити пристосування для зберігання товарів і матеріалів, провести всі необхідні комунікації. Незважаючи на простоту і дешевизну будівельних робіт, такий ангар може десятки років служити своїм власникам.

Будівництво складів та автомийок, виробничих приміщень і об’єктів спортивного або сільськогосподарського призначення з металоконструкцій – це відмінне рішення. Практичність і надійність таких будівель стали причиною їх широкого поширення. Не залишилася осторонь і досить специфічна галузь – авіаційна. Звичайно, великі аеропорти, як правило, використовують капітальні будівлі. Але для приватних стоянок і невеликих аеропортів швидкобудуюємі авіаційні ангари – оптимальний варіант. Перед їх будівництвом не потрібні спеціальні підготовчі роботи, швидкість зведення істотно перевищує будівництво капітальної споруди, а при необхідності ангар легко розбирається і транспортується в інше місце.

Особливості конструкції авіаційних ангарів

Оптимальним рішенням з найкращим співвідношенням фінансових витрат на спорудження будівлі і його довговічності стане будівництво каркасного ангару з легких металоконструкцій. До переваг слід віднести:

 • У такій споруді можливе розміщення додаткового обладнання – підвісний або опорної кран-балки, освітлення на покрівлі конструкції.
 • Ширина таких споруд може досягати 100 м і мати будь-які розміри в довжину.
 • Можна побудувати будинок в кілька поверхів.
 • Такий ангар швидко зводиться – всі необхідні конструкційні вироби з металоконструкцій виготовляють на заводі, потім транспортують на об’єкт і монтують в найкоротші терміни.

Безкаркасні ангари виготовляють безпосередньо на об’єкті. Вони мають арочну конструкцію, надійні, легко транспортуються і швидко монтуються.

Конструктив авіаційних ангарів в цілому істотно не відрізняючись від споруд іншого призначення, має одну важливу особливість – наявність воріт достатніх розмірів, які розраховуються виходячи з розмаху крил літака або ширини лопатей вертольота. До них пред’являються підвищені вимоги по жорсткості і надійності конструкції.

Фундаменти для ангарів припускають:

 • стрічкові фундаменти – в такому разі по периметру заливається армована конструкція, що нагадує раму. Найбільш популярний вид, який підходить для будь-якого грунту. На дно засипається подушка з піску і гравію, потім додається арматура і бетон. Конструкція може бути поглибленої або піднесеної над рівнем землі.
 • плитні фундаменти складаються з ж / б плити, яка заливається на весь ангар за розміром. Така плита здатна гарантувати стійкість масивного споруди, але при неоднорідності ґрунту не рекомендується через ризик перекосу. З недоліків конструкції варто відзначити її високу вартість.
 • Стовпчастий фундамент підходить для грунтів, що відрізняються середніми характеристиками несучої здатності. При його будівництві використовується ж / б підошва, на яку монтуються крапкові подколонніка-стовпи. Робота може здійснюватися відкритим і закритими методом.
 • фундамент палі встановлюється на слабких грунтах, в разі складного рельєфу, при наявності комунікацій або дерев поблизу будівництва. Для легких ангарів рекомендується використання гвинтових паль. По надійності конструкція себе повністю виправдовує і прослужить довгий час.

Важливо при зведенні авіаційних ангарів звернути увагу на необхідність грамотного проектування системи вентиляції в спорудженні. Кваліфікований монтаж дозволить забезпечити контроль вологості і температури всередині будівлі, виключивши поява конденсату.

Основні переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Міцні та надійні вироби з металоконструкцій прекрасно підходять для спорудження каркаса швидкомонтованих будівель. У той же час вони легкі, що не вимагає пристрою дорогого фундаменту. При з’єднанні елементів конструкції застосовують болти підвищеної міцності, тому ангар легко можна розібрати і перевезти в інше місце. Така мобільність і гнучкість надзвичайно зручна, особливо коли потреби бізнесу змушують міняти розташування об’єкта. Переїхавши на інше місце, потрібно всього лише недорого облаштувати не самий складний фундамент і провести збірку заново.

Легкість збирання та розбирання без втрати експлуатаційних характеристик – безперечна перевага швидкомонтованих будівель. Але наші ангари вигідно відрізняються не тільки цим. вони:

 1. Надають невелике навантаження на поверхню грунту, що дозволяє влаштовувати прості і недорогі фундаменти, наприклад, свайно-гвинтові;
 2. Швидко зводяться і дешево коштують;
 3. Надійні і довговічні;
 4. Мають правильні геометричні форми і сучасно виглядають.
 5. Стійкі до зовнішніх впливів, пожароустойчиви і практичні в експлуатації;
 6. Універсальні – підходять під багато сфер діяльності.

Застосування таких будівель можливо в різних ситуаціях – коли потрібно швидко і недорого побудувати приміщення під автомобільний бізнес – станцію технічного обслуговування, автомийку, шиномонтаж, заправку, автосалон. Швидкомонтовані каркасні будівлі – відмінне рішення для розміщення складських і виробничих приміщень, спортивних або торгових об’єктів, місця стоянки літаків або вертольотів. Такі споруди використовують логістичні центри і митні пункти. Побудовані за цією технологією об’єкти набагато простіше ввести в експлуатацію, ніж капітальні будівлі.

Проектування і будівництво авіаційних ангарів

Наша компанія використовує інноваційні технології, що дозволяють швидко звести надійне споруду з металевим каркасом в основі. Обшивка покрівлі і стін якісними сендвіч панелями від перевіреного виробника дозволяє утеплити будинок і підвищити його міцність, захист від перегріву в літній період і зберігши тепло в холодну пору року.

З нами вигідно і зручно співпрацювати, тому що ми:

 • Виконуємо замовлення в найкоротші терміни;
 • Контролюємо якість на всіх виробничих етапах;
 • Використовуємо легкі сучасні металоконструкції, що спрощує транспортування і монтаж;
 • Пропонуємо оптимальні ціни і умови.

Ми побудуємо бистровозводімий авіаційний ангар в Києві та Київській області для літаків і вертольотів будь-якого типу. Типові проекти підійдуть для літальних апаратів з розмахом крил до 15 м. Наші кваліфіковані архітектори та проектанти створять індивідуальний проект ангара під більший літак класу Boeing і вище, або для розміщення декількох повітряних суден.

[Всего голосов: 1 Средняя оценка: 5]