Ангари під автобізнес

Будівництво швидкомонтованих ангарів з легких металоконструкцій може бути затребуваним при спорудженні приміщень різного типу – виробничих, промислових, складських, сільськогосподарських. Об’єкти спортивного і торгового призначення, авіаційні ангари також можуть бути побудовані із застосуванням подібних технологій. Такі будівлі можливо обладнати всіма необхідними комунікаціями та обладнанням, вбудувати адміністративні та побутові приміщення. Термін експлуатації швидкомонтованих споруд становить десятки років.

Оптимальним рішенням для розміщення автобізнесу стане будівництво швидкомонтованих ангарів. Це – практичний варіант недорого отримати приміщення під заправку, автомийку, автосервіс, шиномонтаж або навіть автосалон. Завдяки використанню швидке за каркасної металоконструкції з обшивкою сендвіч панелями забезпечується відмінне поєднання міцності і надійності будівлі з мінімальними матеріальними витратами і часом на будівництво. Модульність конструкції дає можливість легко розібрати і перевезти ангар в разі необхідності, а також поміняти фасад будівлі. Подібне споруда не відносять до капітального, тому ввести в експлуатацію такий об’єкт значно простіше.

Переваги будівництва швидкомонтованих ангарів під автобізнес

Будівництво капітальної будівлі під автобізнес неможливо, якщо не закласти міцний і не дешевий фундамент. Для цього будуть потрібні залізобетон та інші дорогі будівельні матеріали. До того ж тривалість будівництва істотно збільшиться. Власнику бізнесу невигідно вкладати значні кошти перед початком діяльності і втрачати дорогоцінний час. Тому будівництво автомийок, СТО, шиномонтажу і інших приміщень під автобізнес краще проводити за швидке каркасною технологією з легких металоконструкцій на пальовій фундаменті.

Вироби з металоконструкцій дозволяють швидко і недорого побудувати легке, але надійне приміщення з використанням каркасного способу. Використання міцного каркаса, обшитого утеплювачем і матеріалами для обробки, дозволяють отримати наступні переваги таких споруд:

  1. Невеликий тиск на грунт;
  2. Можливість будувати дешеві фундаменти свайно-гвинтового типу;
  3. Малий час зведення;
  4. Правильна геометрія;
  5. Економія коштів в порівнянні з капітальним будинком.

Досвідчені фахівці нашої компанії швидко та якісно побудують приміщення для автобізнесу “під ключ” і виконають всі необхідні роботи – від проекту до монтажу виготовлених металоконструкцій. Чи можемо реалізувати вже готовий типовий проект, або наші проектанти розроблять документацію відповідно до вимог замовника.

Проектування і будівництво ангарів під автобізнес

Використовувані технології дозволяють нашій компанії оперативно і з мінімальними витратами для замовника побудувати зручне і функціональне приміщення під різні види автобізнесу. Поєднання надійної основи у вигляді металевого каркаса і сендвіч панелей в якості утеплювача і матеріалу для обробки стін і покрівлі дають відмінний результат. Підвищується міцність ангара, забезпечується надійний захист від перегріву влітку і збереження тепла взимку.

Ми виконаємо всі стадії робіт – розрахуємо проект, виготовимо металоконструкції, доставимо на об’єкт, а при необхідності – змонтуємо готову будівлю. Наші переваги:

  • Виконання замовлень в мінімально можливі терміни;
  • Ефективна система контролю якості всіх робіт;
  • Використання сучасних технологій і легких металоконструкцій, завдяки чому транспортування та монтаж не викликають утруднень;
  • Розумні ціни та вигідні умови співпраці.

Рішення довірити нам будівництво в Києві та Київській області бистровозводімого ангара під ведення автобізнесу – оптимальний варіант за короткий термін отримати готове приміщення без зайвих фінансових витрат і втрат часу.


[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]