Автомийки, шиномонтаж, СТО – вигідне застосування швидкомонтованих будинків

У наш час відкрити невеликий бізнес, пов’язаний з обслуговуванням автомобілів – вигідне і перспективне захід. Але автомийка, шиномонтаж, або станція технічного обслуговування передбачають наявність приміщення, що відповідає всім вимогам і нормам законодавства. Побудувати капітальна будівля коштує дорого і займає тривалий час. Як відомо, стартові вкладення не почнуть давати віддачу, поки бізнес не запрацює на повну силу. До того ж введення в експлуатацію капітальної споруди – досить трудомістка і тривала процедура.

Вихід є – будівництво швидкомонтованих будинків з легких металоконструкцій для організації в ньому автомобільного бізнесу. Таке рішення може бути вигідно не тільки починаючим підприємцям, але прекрасно підійде для розширення мережі вже існуючих СТО, автомийок або пунктів шиномонтажу. Подібні споруди можна експлуатувати кілька десятків років, вони надійні і сучасні. Їх без проблем оснащують необхідним обладнанням і проводять всі комунікації. До того ж термін такого будівництва значно менше, ніж зведення капітальної будівлі, а вартість – набагато нижче.

Переваги і вигоди будівництва швидкомонтованих будинків

Для надійного і міцного каркаса таких будівель використовуються готові вироби з металоконструкцій, які з’єднуються за допомогою болтів або зварювання. Стіни і покрівля каркаса обшивається сендвіч-панелями, що забезпечує утеплення приміщення і естетичний зовнішній вигляд. Переваги такої технології в:

 • Невисокій вартості будівництва в порівнянні з капітальними будівлями;
 • Швидкості зведення приміщення під автомобільний бізнес;
 • Мобільності будівлі – його легко можна розібрати і транспортувати в інше місце;
 • Варіативності – будь швидке за будівлю з основою у вигляді металевого каркаса просто модифікувати або реконструювати в експлуатаційний період;
 • Невеликих навантаженнях на грунт – можна використовувати простий і недорогий фундамент;
 • Отриманні споруд правильної форми з естетично привабливим зовнішнім виглядом з безліччю варіантів оздоблення фасаду з рекламними вивісками;
 • Надійності і міцності конструкції, її довговічності і практичності. Швидкомонтовані будівлі прослужать кілька десятків років.

Для власників бізнесу, будівництво за подібною технологією автомийок, шиномонтажу або СТО – швидкий і недорогий спосіб організувати приміщення і почати отримувати прибуток.

Технологія дозволяє широко застосовувати такий метод зведення будівель і в інших сферах. Будівництво швидкомонтованих ангарів – оптимальний варіант для споруди складських і виробничих приміщень, об’єктів спортивного та торгового призначення. Логістичні центри і авіаційні ангари також можуть бути побудовані подібним способом.

Як побудувати швидке за будівлю під СТО, автомийку або шиномонтаж

У процесі спорудження будівлю проходить кілька послідовних етапів, кожен з яких надзвичайно важливий і відповідальний:

 1. Етап проектування – клієнту надається можливість вибрати з наявних готових рішень або замовити розробку індивідуального проекту.
 2. Початкові будівельні роботи, що включають облаштування фундаменту, підготовку місця і комунікацій перед прокладкою до об’єкта.
 3. Виготовлення каркаса з легких металоконструкцій і його монтаж.
 4. Проведення робіт по обшивці конструкції будівлі сендвіч-панелями.
 5. Завершальні роботи з внутрішнього оздоблення та прокладання комунікацій.

Наша компанія займається будівництвом будівель з легких металоконструкцій будь-якого призначення в Києві та Київській області. Для власників автобізнесу співпрацю з нами стане оптимальним рішенням без великих фінансових вкладень і в короткі терміни стати власником приміщення під розміщення в ньому автомийки, станції технічного обслуговування або шиномонтажу.

[Всего голосов: 1 Средняя оценка: 5]