Будівництво фундаментів для ангарів

Будівництво будинків з легких металоконструкцій, крім високої швидкості зведення та інших переваг технології, має ще одну незаперечну перевагу – облаштувати фундамент для такої споруди не складно і не вимагає великих трудовитрат. Завдяки застосуванню в конструкції основи у вигляді легкого каркаса з металу і обшивці стін і покрівлі сендвіч-панелями або профнастилом, масивне зовні споруда не створює великого навантаження на поверхню грунту. Тому до фундаменту пред’являються мінімальні вимоги, а терміни його будівництва і вартість набагато менше, ніж при заливці фундаменту капітальних будівель.

Для пристрою фундаменту підійде застосування свайне технології будівництва фундаментів або використання залізобетонного ростверку, який потім послужить в якості основи під підлогову плиту. Наша компанія організує і проведе будівництво швидкомонтованих ангарів, складів, виробничих приміщень, автомийок та інших об’єктів автобізнесу “під ключ”. Ми розробимо індивідуальний проект будівлі з урахуванням побажань замовника, спроектуємо і побудуємо фундамент, зробимо і доставимо готові металоконструкції на об’єкт, зберемо каркас і зробимо обшивку обраними Замовником стіновими і покрівельними матеріалами.

Як правильно вибирати тип фундаменту для ангара

При розрахунку і проектуванні, потрібно заздалегідь провести розрахунки і визначитися з типом фундаменту. Для того, щоб споруда з металоконструкцій було міцним і стійким, враховуються такі показники:

 • Характеристики грунту,
 • Майбутні навантаження,
 • Відстань будівель і споруд,
 • Розташування підземних комунікацій.

Вирішальне значення для розрахунку фундаменту матимуть розміри майбутнього ангара і особливості самої несучої конструкції. На вигляд фундаменту буде впливати:

 • Ширина і довжина ангара,
 • Розміри прольотів,
 • Тип конструкції – каркасний або безкаркасний,
 • Вага всього ангара
 • Ширина прольотів ферм

Підстава під ангаром має дозволяти здійснити швидкий монтаж або демонтаж споруди, так як потрібно передбачити можливість перенесення ангара. Саме тому рідко використовуються глибоко закладені фундаменти, так як вони дорогі і не передбачають демонтажні роботи.

Залежно від розмірів і інших параметрів, вибирають різновид фундаменту. Підземна частина ангара повинна бути поглиблена нижче рівня промерзання грунту, а траншея вимагає трамбування. Під фундамент подушка насіпается шарами, в процесі підсипки вона ущільнюється і зволожується. Це дозволить отримати щільну основу, яка стане надійною базовою конструкцією. Якщо проектом передбачено гідроізоляція – то її слід виконувати.

Проектування і будівництво ангарів “під ключ” – від фундаменту до здачі готового будинку

Завдяки використанню нашою компанією інноваційних технологій, замовник має можливість оперативно побудувати надійний будинок з міцним каркасом з металоконструкцій в якості основи. Монтаж покрівлі, стін з сендвіч панелей від перевірених виробників, в результаті отримуємо якісне утеплення споруди, і покращуємо експлуатаційні характеристики. Це значно підвищить його міцність, захистить від перегрівання в літню пору і збереже тепло в холодну пору року.

Ми облаштуємо фундамент для швидкомонтованих ангарів в Києві та Київській області. Ми гарантуємо:

 • Виконання замовлення в мінімальні терміни;
 • Контроль за якістю всіх виробничих і будівельних робіт;
 • Легкість і доступність транспортування і монтажу;
 • Оптимальне цінова пропозиція і кращі умови співпраці на ринку зведення будівель з легких металоконструкцій.

Комплексний професійний підхід, відмінну якість, оптимальні терміни і вигідна ціна – все це ви отримаєте в нашій компанії, якщо замовите ангари з металоконструкцій!

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]