Навіси з полікарбонату

Коли є необхідність забезпечити захист суспільної або приватної території від сонця, вітру і атмосферних опадів, то кращим рішенням стає купити навіс з полікарбонату. Як правило, конструкція виготовляється за індивідуальним проектом, який враховує площу території, форму навісу, його особливості та інші критерії. У підсумку, покупець отримує виріб, що задовольняє всім параметрам – від якості до дизайну.

Компанія «Альфа-Забір» виконує повний комплекс робіт, а наші навіси з полікарбонату в Києві використовуються для оснащення:

 • вхідних груп приватних будинків, магазинів, офісів та інше
 • парковок і автомобільних стоянок
 • альтанок та прибудинкових територій
 • балконів, терас, зон відпочинку, басейнів та інших місць.

Ціни на навіси з полікарбонату в Києві

вид навісу вартість Характеристики

Навіс з полікарбонату односхилий 

від 2200 грн за 1 м 2

У вартість включено всі металеві елементи, полікарбонат ТМ Полигаль ІЗРАЇЛЬ 8 – 10 мм, кріплення, фарбувальні і монтажні роботи. Порошкове фарбування – від 250 грн за 1 м2

Навіс з полікарбонату, форма – арочна, окремий

від  2500 грн за 1 м 2

У вартість включені всі металеві елементи, полікарбонат ТМ Полигаль ІЗРАЇЛЬ 8 – 10мм, кріплення, фарбувальні і монтажні роботи. Порошкове фарбування від – 250 грн за 1 м2

Виготовляємо навіси для авто під ключ – в стислі терміни, на високому рівні якості і за доступними цінами. Наші фахівці оперативно виїжджають на об’єкти, здійснюють заміри, займаються доставкою матеріалів і монтажем конструкції. Працюємо по Києву і області, забезпечуючи вигідні умови, щоб кожен бажаючий міг встановити навіс з полікарбонату у дворі приватного будинку, комерційного або державного підприємства.

Що таке полікарбонат, і в чому його переваги?

Основою виступає полімерний пластик з UF- фільтром, який володіє гнучкістю, дозволяючи створювати навіси з полікарбонату у дворі приватного будинку підходящої форми і розміру. Серед переваг можна відзначити хорошу світлову проникність з невеликим затіненням, завдяки чому на ділянці створюється комфортна атмосфера в жарку пору року. Висока стійкість до температурних режимів і опадам, дозволяє використовувати полікарбонат без необхідності демонтажу в зимовий період.

Залежно від технології виробництва і властивостей матеріалу, розрізняють полікарбонат:

 • стільниковий – має багатошарове покриття з внутрішнім армуванням для досягнення високої міцності, тепло- і звукоізоляції. Може виконуватися в різних кольорах таких як: бронзовий або молочний. Найбільш поширений для виготовлення навісів.
 • монолітний – являє собою цілісний лист товщиною від 2 до 10 міліметрів. Підходить як для виробництва навісів, так і в процесі будівництва транспортних зупинок, переходів, теплиць та інше. Забезпечує високі захисні властивості.

За своєю конструкцією, навіс з полікарбонату покликаний замінити дах без додаткового утеплення. Монтаж відбувається за допомогою опор на землі або до стіни будівлі. При цьому опори встановлюються на попередньо облаштований фундамент і каркас. Необхідність стаціонарного монтажу вимагає залучення кваліфікованих фахівців.

У компанії «Альфа-Забір» ви можете замовити навіс з полікарбонату для автомобіля або вхідної групи односкатной або арочної форми. Кожен з них має свої особливості і переваги, про що ми розповімо далі.

Односхилий навіс з полікарбонату

Проста конструкція і доступна ціна на односхилий навіс робить його популярним для установки на приватних прибудинкових територіях. В процесі монтажу конструкція кріпиться до стіни будинку в армопояс, а похила форма забезпечує скат атмосферних опадів – це дозволяє знизити навантаження на виріб і забезпечити рекордну довговічність його служби.

Професійне виготовлення навісів з полікарбонату односхилого типу забезпечує наступні переваги:

 • Високий запас стійкості і міцності.
 • Стійкість до негативних погодних факторів.
 • Універсальний дизайн для будь-якого ландшафту.
 • Простоту догляду за виробом.

Залежно від особливостей будівлі і прилеглої до нього території, односхилий навіс з полікарбонату може передбачати додаткову опору або виконуватися з одного безопорной стороною. Простота монтажу і якість використаних матеріалів дозволяє спорудити такий навіс як для невеликої вхідної групи, так і для просторої тераси.

У тих місцях, де немає можливості закріпити конструкцію до стіни будівлі, доцільна установка полікарбонатного навісу арочної форми.

Арочний навіс з полікарбонату

Якщо велика частина присадибної території є відкритий простір, то кращим вибором стає арочний навіс для автомобіля з полікарбонату. Конструкція включає в себе опорні стовпи, міцний металевий каркас і арочну дах. Вигнута форма навісу не дозволяє опадам і листю накопичуватися на поверхні, тому термін служби такого виробу – дуже тривалий, а відхід не представляє ніякої складності.

Різноманітність конструкційних рішень дозволяє замовити навіс з полікарбонату арочної форми наступних різновидів:

 • Окремо стоїть – не вимагає наявності додаткового кріплення до стіни будівлі.
 • З кріпленням з одного боку до стіни будівлі для забезпечення підвищеної стійкості.
 • Пересувний – завдяки якому забезпечується тінь в необхідному місці.

В процесі виготовлення металевого каркаса і опор використовується антикорозійне покриття, завдяки якому виріб захищений від іржі і механічних пошкоджень. Арочна конструкція виглядає стильно, а невисока ціна на навіси для авто дозволяє кожному бажаючому комфортно облаштувати прилеглу до будинку територію.

У компанії «Альфа-Забір» проводиться установка навісів з полікарбонату односкатной і арочної форми. Використовуються якісні матеріали та провідне обладнання, а великий досвід наших фахівців дозволяє домогтися високої якості і надійності конструкцій.

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]