порошкове фарбування

Порошкове фарбування – досить новий, але вже знайомий багатьом, метод нанесення фарби, як на рівні широкоформатні поверхні, так і на складні ділянки і об’ємні деталі. Особливість методу порошкового фарбування полягає в способах нанесення барвника.

До основних переваг порошкового фарбування в компанії «Альфа-Забір» можна віднести багатошаровість нанесення. На відміну від класичних фарб, які іноді для отримання потрібного кольору або через занадто рідкої консистенції необхідно наносити в кілька шарів, у випадку з порошковою фарбою гарантовано буде досить одного шару. Порошкова фарба не потребує якоїсь спеціальної підготовки – розведенні, колеруванні тощо., Вона відразу готова до використання в тому вигляді, як і є. Процес фарбування проходить автоматизовано, отже, потрібна менша кількість персоналу і витрат часу, що відповідно скорочує і ціну послуг. Екологічність використання даної фарби набагато вище, не кажучи вже про якість і довговічності, яке в рази перевищує споживчі властивості звичайних рідких фарб.

Ціна порошкового фарбування в Києві

Процес фарбування «під ключ» – від підписання договору до передачі готового виробу замовнику – становить від 3 до 5 робочих днів і залежить від існуючої черги і стану окрашиваемого вироби. Велику частину часу займає процес підготовки та знежирення поверхні. Ці ж фактори впливають і на ціну послуг.

При необхідності термінового виконання робіт, питання вирішується в індивідуальному порядку, але нічого неможливого для нас немає, і, швидше за все, ми зможемо вам допомогти при необхідності фарбування «на вчора».

Різноманітність кольорів обмежується лише вашою фантазією і каталогом наявних фарб. Залежно від окрашиваемого вироби можна вибрати класичні однотонні кольори з палітри RAL Classic. Для додаткового декорування можна вибрати кольору з колекцій Текстура, Шагрень, Антик або Металік.

Ціна робіт по фарбуванню включає в себе вартість самої фарби і варіюється в межах від 70 до 150 грн / м2. Детальніше з цінами можна ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту  «Прайси».

Технологія порошкового фарбування

Замовити послуги порошкового фарбування буде набагато простіше, якщо мати уявлення про те, як відбувається сам процес. Розуміння особливостей технології дозволяє вибрати виконавця і звернути увагу на специфічні моменти, які гарантують високий рівень якості фарбування. У більшості людей навіть до сьогоднішнього дня слово «фарба» викликає стійкі асоціації з банками, пензликами, валиками і неприємним запахом.

Нанесення фарби порошковим методом забезпечує максимальний захист металу від негативного впливу навколишнього середовища. Фарба в порошкоподібному стані наноситься на поверхню, що фарбується, після чого в спеціальній печі, розігрітій до 200 ° С, вона розплавляється і запікається, утворюючи на поверхні металу полімеризований шар.

Розглядаючи детально процес фарбування можна виділити три основні етапи:

  • Очищення і підготовка поверхні
  • нанесення фарби
  • Безпосередньо запікання або полімеризація

Послуги «Альфа-Забір» з порошкового фарбування

З огляду на особливість нанесення фарби, порошковому покриттю можна піддати відносно невеликі за розмірами конструкції і деталі, які можуть бути нагріті. Виходячи з цього, ми надаємо послуги за такими напрямками:

  • фарбування хвірток
  • фарбування воріт
  • фарбування профільної труби
  • фарбування готових металоконструкцій довжиною до 6 м.п. довжиною  і висотою до 2800 мм

У точності дотримуючись технологію фарбування, ми гарантуємо отримання рівномірного забарвлення, забезпечення максимального захисту виробів від впливів снігу і дощу, збереження незмінності споживчих властивостей на довгий час.

Естетичність зовнішнього вигляду забору або хвіртки, прийнятна ціна послуг, письмова гарантія якості  – все це становить ті переваги, які особливо цінуються нашими клієнтами, які рекомендують нас своїм друзям і знайомим в Києві і області.

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]