Хороша установка – довговічність дерев’яного паркану

В Україні дерев’яні паркани для дач є дуже популярними огорожами, вони активно використовуються дачниками і садівниками. Саме тому продаж дерев’яних парканів вважається дуже поширеною.

дерев'яний паркан жалюзі

Дерев’яна огорожа дозволяє гармонійно вписатися в абсолютно будь-який ландшафт, а також в пейзаж. Зазвичай все сприймають дерево на підсвідомому рівні як теплий, екологічно чистий, а також затишний матеріал, який чудово може підійти для створення різних видів зборів.

При будівництві огорож з дерева, наша компанія зазвичай використовують спеціальні дошки, ширина який становить в середньому від 80 до 150 мм, товщина сягає 20 мм, брус зазвичай використовується 50 * 100 мм.

Відсоток вологості неодмінно повинен бути рівний 120 відсоткам. В основній своїй масі зводяться паркани відповідають даним характеристикам. Висота конструкцій може бути різноманітною, стандартний паркан виконується висотою до 2-х метрів. Дерев’яні частини кріпляться між собою за допомогою оцинкованих цвяхів.

Ціна монтажу огорож в Києві і області

Практично кожен житель з України може собі дозволити придбати дерев’яний паркан. В якому всі елементи з металу повинні проходити спеціальну антикорозійну обробку, а дерев’яні елементи повинні бути оброблені антисептичними засобами проти можливого гниття.

Далі радять покрити дерев’яні елементи лаком або фарбою. Тим самим здійснюється захист проти впливу навколишнього середовища, головне повторювати цю процедуру через певний проміжок часу. Завдяки цьому процесу, подібне огорожу неодмінно прослужить вам протягом тривалого часу, а також збереже ідеальний зовнішній вигляд, буде радувати вас з року в рік.

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]