Кому довірити виготовлення і встановлення паркану?

Встановлення огорожі з хвірткою або воротами – справа відповідальна і складна. Клієнту хочеться отримати якісне і красиве огорожу, заощадивши витрати часу і грошей. Тому ціна на виготовлення і установку часто стає вирішальним фактором. Однак, спокусившись низькою вартістю, є ризик довірити виконання завдання непрофесійної компанії. І хоча на початковому етапі ви заощадите гроші, але згодом доведеться витратитися на ремонт або, що ще гірше – провести повну заміну вийшов з ладу огорожі.

Вибору виконавця слід приділяти підвищену увагу, звертаючи увагу на досвід роботи, цінову політику, умови співпраці, які використовуються матеріали і комплектуючі. Якщо фірма не має достатньої кваліфікації, то вас підстерігають такі неприємності:

 • Після установки паркан і ворота не виправдають очікування за зовнішнім виглядом.
 • Ви не отримаєте ту функціональність і захисні властивості, до яких прагнули.
 • Немає ніякої гарантії, що конструкція прослужить заявлений термін.
 • Існує ризик несумлінного гарантійного та післягарантійного обслуговування.
 • У виробництві і установці будуть використані неякісні матеріали.
 • За рахунок додаткових послуг ціна на встановлення паркану буде підвищена.
 • Є ймовірність того, що монтаж огорожі розтягнеться на невизначений термін.
 • Згодом вам буде важко довести свою правоту і отримати безкоштовний ремонт.

Якісний, надійний, красивий і довговічний паркан не може коштує дешево. Якщо в обраної компанії вам пропонують знижену ціну – є ризик отримати ненадійну конструкцію, яка швидко вийде з ладу або буде виглядати неакуратно. Справедливе поєднання ціни та якості – головна ознака дослідної і кваліфікованої компанії, яка гарантує відмінний результат.

П’ять ознак добросовісної і професійної компанії

Вибравши фірму по установці заборів та воріт, перевірте – чи відповідає вона наведеним нижче вимогам:

 • Докладні консультації. Менеджери дослідної компанії дадуть відповідь на всі питання, що стосуються виготовлення і встановлення паркану. Нададуть вичерпну інформацію про готових варіантах і запропонують виготовлення конструкції за індивідуальним проектом.
 • Гарантія якості. На все вироби і монтажні роботи професійна фірма надасть гарантію бездоганної служби. Якщо з яких-небудь причин огорожу вийшло з ладу – фахівці швидко приїдуть і проведуть ремонтні роботи.
 • Справедлива цінова політика. Ціна на виготовлення і монтаж буде встановлена на розумному рівні, враховуючи використовувані матеріали і послуги. Ставлячись з розумінням до своїх замовникам, профільна компанія завжди може надати знижки.
 • Робота за договором. Перед виконанням настановних робіт повинен бути укладений договір, детально обговорена кошторис витрат, затверджений календарний план проведення монтажу. Всі екземпляри цих документів замовник отримує на руки.
 • Висока кваліфікація. У професійній компанії по установці заборів, воріт і хвірток завжди в наявності сучасний інструмент, а співробітники фірми безперервно підвищують свою кваліфікацію, проходячи відповідне навчання.

Звернувшись в компанію «Альфа-Забір», ви отримаєте професійні послуги – ми маємо величезний досвід і не просто обіцяємо – а якісно робимо! Наші паркани, хвіртки і ворота користуються попитом не тільки в Києві, а й по всій області. Пропонуємо розумні ціни, оперативні терміни виконання робіт і беззаперечну гарантію якості.

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]