Наслідки у випадках безграмотного будівництва паркану, або як непотрібно будувати

Кожна людина навчається економії. Роль Альма-матер може зіграти як університет зі ступенями і акредитаціями, так і тільки батьки, з дитинства, навчальні витрачати гроші і збирати. В розумних межах розважливість і ощадливість доречна. Але все зустрічаються з прикладами невдалих вкладень, основа яких криється або в зайвій економії замовника, або в дилетантстві виконавця. Особливо яскраві результати помилкових рішень спостерігаються в будівництві, в тому числі і зборів. Тріщини у фундаменті, похилений паркан, гниття дошки, руйнування кладки цегли, псування профнастилу, – перераховане вагомий привід засмутиться. Адже кожен об’єкт обійшовся замовнику в певну суму.

Сьогодні на торгових полицях представлений асортимент будматеріалів, які придатні для зведення довговічного і міцного паркану . Ціна будівництва залежить від обраного виду і периметра ділянки, десь від 10 тис. Грн до 30 тис. $. І перш ніж вкладатися варто дізнатися основні причини руйнувань зборів. Їх можна умовно розділити на дві категорії: неправильне зведення опори і псування огорожі (заповнення між опорними стовпами).

Руйнування опори і фундаменту

Грамотний підхід починається з вивчення грунту і рельєфу. Досить просто оперувати інформацією власника нового будинку, вже виконав інженерно-геологічні дослідження: вспучіваемость і промерзаемость грунту, особливості рельєфу, висота залягання грунтових вод та інші. Від специфіки місцевості залежать властивості цементу або бетону під фундамент. Неправильно підібрана марка спричинить за собою розтріскування і втрату стійкості конструкції. Надійна основа необхідна для споруди великовагових зборів з цегли, каменю, штучних блоків. Всі вони мають недешеву вартість, а значить економити на дослідженнях не можна.

Для більш легких конструкцій принципово важливо визначити глибину і спосіб закріплення опори, на якій буде триматися конструкція. З боку професіоналізму у виконанні можна відзначити, що порушення рівня установки має не менше плачевні наслідки. Якщо один стовп вище іншого, то через рік-другий паркан покосився. Слабке закріплення опори загрожує вібраціями, що приводять до аналогічного результату.

Важливо, щоб основа була оброблена гідроізоляційним шаром і добротно виконана підкладка з щебеню і піску. Не дотримання такого правила призводить до руйнування стіни навіть з самого міцного матеріалу.

Руйнування видимої частини огорожі, конструкції всього забору

Ця проблема має безліч джерел походження:

  • Якщо причина криється в опорі або фундаменті, то деформація видно вже після зимово-весняного сезону. Порушується геометрична пропорційність окремих ділянок. Згодом це загрожує капітальним дорогим ремонтом. Перекіс опор проявляється в нахилі забору в будь-яку сторону, в порушенні роботи хвіртки і воріт, і просто перелому заповнення. Наприклад, дерев’яний штахетник, що кріпиться на лагах, може розвалитися – дерев’яні поперечини не витримають силу навантаження від перекосу.
  • Вихід тільки один – знайти професійного підрядника , Що спеціалізується виключно на будівництві парканів. Узагальнені дані різнопрофільних фахівців призводить до невиправданих переплат в будівництві фундаменту під паркан.
  • Дощ, пекуче сонце, морози, вологість в повітрі, провокують корозію металу, і псування деревини. Для будівництва паркану купується тільки добре висушена і оброблена дошка, вкрита з усіх боків захисним шаром лакофарбових засобів, і не один раз. Грає роль і конструкція дерев’яного паркану, тому що ніякі засоби не врятують, якщо вода буде збиратися на поверхні як в тарілці. В цьому плані хорошим прикладом є паркан «жалюзі». Компанія «Альфа-Забір» пропонує своїм Замовникам тільки якісні будівельні матеріали від перевірених і надійних виробників.
  • У роботі з профнастилом існує своя специфіка. Оцинкований метал оброблений полімерними захисними покриттями. Під час спорудження паркану важлива акуратність і уважність, щоб не пошкодити поверхню. До того ж профнастилу існує багато видів. Вибрати правильно товщину, визначити необхідну опору і звести (тільки стовпи або фундамент) можна довірити виключно професійного виконавцю огорож з профнастилу . Чи не маловажно і те, які саморізи використані при будівництві. В ідеалі повинні бути анодовані або з нержавіючої сталі.
  • цегляні огорожі будуються на багато десятиліть вперед. Істотні порушення – тріщини в монолітних стінах. Причини появи: потрапляння вологи всередину, поганий цементний розчин, змішування різних марок і видів цегли.

Більшість видів зборів має сенс накривати дощовими козирками, а стовпи і цоколь спеціальними крапельниками, що забезпечують стік води. Будь-яке проникнення води всередину стовпа або стіни призводить до повільного, але 100% руйнування конструкції. Небезпека ушкоджень збільшується, якщо в стовпах ще й проведена комунікація (освітлення, сигналізація, відеоспостереження, домофон).

Шукати винного після початку руйнівних процесів малоефективно, головне вчасно і грамотно здійснити ремонт. А що б до цього не доходило, звертайтеся спочатку до професійних будівельникам, які мають великий досвід. Компанія «Альфа-Забір» вітає Вас!

[Всего голосов: 0 Средняя оценка: 0]